Instagram'dan forma alınır mı?

Spor yaptığım zaman dehşet derecede terliyorum ve kumaş teri çektiği için çok kötü bir durumda kalıyorum. Forma almak için biraz araştırma yaptım ama orijinal formalar çok pahalılar. Instagram üzerinde birkaç sayfaya baktım. Bulduğum sayfalardan biri şu an ismini vermeyeceğim ama bir YouTuber tarafından tavsiye edilmiş. Reklamını yapmış daha doğrusu. Bu yüzden bir güvenilirlik oluştu. Orijinal forma vs. yazmıyor zaten sizce alınır mı?

Alınabilir. Arif sevimli galiba bahsettiğin YouTuber. Ben aldım önerdiği sayfadan. Herhangi bir sorunda yaşamadım.

Alınabilir. Arif sevimli galiba bahsettiğin YouTuber. Ben aldım önerdiği sayfadan. Herhangi bir sorunda yaşamadım.
Replika ürünleri kullanmaktansa daha ucuza farklı markanın orijinal ürünlerini kullanmak daha sağlıklı ve mantıklı olacaktır.

Bilmediğim için soruyorum hocam replika formalar nasıl sağlık sorunu oluşturuyor?
Üretildiği malzemenin kalitesi ve hijyen standartlara uygun bir üretiminin olup olmadığını bilemezsiniz. Her şeyden öte hiçbir sertifika ve belgeye sahip olmayan ürünlerdir.

Ucuz forma mı var? :D
Farklı markaların ucuz ve kaliteli ürünleri olabiliyor, eğer kalitesini sevmiyorsanız o ürünlerin biriktirip istediğiniz formanın orijinalini almak en mantıklısı. Replika ürünler ne performans ne de sağlık açısından doğru bir seçim olmaz.

Geri
Yukarı