Instagram'dan Aldığım Ayakkabı Farklı Geldi

FurkanBrotherss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar büyük ihtimalle dolandırıldım. Önceden başka yerden sipariş ettiğim zaman sorunsuz gelmişti fakat başka siteden sipariş verdim 5 TL'lik ayakkabılar çıktı. Whatsapp'tan yazıyorum daha cevap gelmedi. Aras kargoya gittim ilk kutuya bakayım dedim göstermedi. İlk parayı ödemeniz lazım dedi. Şimdi kargoya geri versem paramı geri alabilir miyim?

Arkadaşlar gerçekten 300 liralık ayakkabının aynısını 50 liraya alabileceğinizi düşünmüyorsunuz değil mi? Güvenilir yerlerden alın ne alıyorsanız. Çok büyük ihtimalle dolandırıldınız.

Arkadaşlar büyük ihtimalle dolandırıldım. Önceden başka yerden sipariş ettiğim zaman sorunsuz gelmişti fakat başka siteden sipariş verdim 5 TL'lik ayakkabılar çıktı. Whatsapp'tan yazıyorum daha cevap gelmedi. Aras kargoya gittim ilk kutuya bakayım dedim göstermedi. İlk parayı ödemeniz lazım dedi. Şimdi kargoya geri versem paramı geri alabilir miyim?

Cidden bunlara güvenebiliyor musunuz? Daha güvenli yerlerden alışveriş yapmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı