Instagram'dan ürün alırken IBAN numarasına para göndermek riskli mi?

Oguzhansj

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, evime spor salonu kurmak istiyorum ve internetten olimpik bar ve plaka almak için bir site baktım. Jimx spor diye bir site buldum Instagram sayfaları falan da var Trendyol, Çiçeksepeti gibi mağazalarda da ürün satışı yapıyorlar. Şimdi ben bunlarla önceden de konuştuğum için internet sitelerinde 10000TL'ye gelecek olan ürünleri Instagram üzerinden 8500TL'ye veririz dediler. Instagram üzerinden alışveriş yaparken de doğrudan IBAN adreslerine gönderiyormuşuz parayı. Şimdi adamlar güvenilir geliyor satışlarına falan da baktım memnun kalan insanlar var ama IBAN üzerinden atınca acaba bir şey olur mu diye ikilemde kaldım. Acaba dolandırılma gibi bir durum olur mu? Bu siteden daha önce alışveriş yapan varsa, beni aydınlatırsa sevinirim teşekkürler.

Hocam yapmayın böyle bir şey güvenli satıcı olsa Shopier üzerinden satar ya da başka bir aracı uygulama ile parayı attınız diyelim göndermiyor ürünü ne yapacaksınız? Kaç lira alacağınız şey?

Kanka zaten internet siteleri var ayrıca Trendyol gibi sitelerde de satış yapıyorlar. Ben toptan alacağım için bir de bu adamlarla daha önceden de konuşuyordum ondan dolayı biraz daha indirimli veriyorlar.

Kanka zaten internet siteleri var ayrıca Trendyol gibi sitelerde de satış yapıyorlar. Ben toptan alacağım için bir de bu adamlarla daha önceden de konuşuyordum ondan dolayı biraz daha indirimli veriyorlar.
he o zaman bilemem kanka da ben olsam yapmazdım bu işlemi yaparsanda acıklama kısmını iyi kullanki sonrasında sıkıntı çıkarsa kullanabilesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı