Instagram'den kandırılarak alınan ürün için nereye şikayet edilebilir?

Batuhanns

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Instagram'den Columbia markalı bir ceket gördüm beğendim ve aldım almadan önce satıcıya fermuarı Columbia logolu mu diye 2 defa sordum ve eğer değilse almayacağımı söyledim. (aldığım ceketin videosunda fermuarı Columbia logoluydu.) O da evet efendim dediği için aldım fakat fermuarlarında benim beklediğim Columbia logosu yoktu. Klasik plastik bir fermuardı. Satıcıya bunu söylediğimde dostum orijinal almıyorsun sonuçta, fermuarında Columbia logolu istiyorsan orijinal alabilirdin dedi. :D ben de bunu şimdi mi söylüyorsun dediğimde görüldü attı vs. şeyler yaşadım. Saçma bir olaydı kısaca iade kabul etmiyor. Param boşa gitti. Ben bu kişileri nereye şikayet edebilirim ve şikayet etmeli miyim? Sonucunda ne olur sizce? Yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var çünkü burada kazıklanmış şekilde bekleyemiyorum. Gittikçe çıldırıyorum. Pablo escobar gibi adamlarımla mekan basasım var. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Dostlar Instagram'den Columbia markalı bir ceket gördüm beğendim ve aldım almadan önce satıcıya fermuarı Columbia logolu mu diye 2 defa sordum ve eğer değilse almayacağımı söyledim. (Aldığım ceketin videosunda fermuarı Columbia logoluydu.) O da evet efendim dediği için aldım fakat fermuarlarında benim beklediğim Columbia logosu yoktu. Klasik plastik bir fermuardı. Satıcıya bunu söylediğimde dostum orijinal almıyorsun sonuçta, fermuarında Columbia logolu istiyorsan logolu alabilirdin dedi. :D Ben de bunu şimdi mi söylüyorsun dediğimde görüldü attı vs. şeyler yaşadım. Saçma bir olaydı kısaca iade kabul etmiyor. Param boşa gitti. Ben bu kişileri nereye şikayet edebilirim ve şikayet etmeli miyim? Sonucunda ne olur sizce? Yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var çünkü burada kazıklanmış şekilde bekleyemiyorum. Gittikçe çıldırıyorum. Pablo Escobar adamlarımla mekan basasım var. Teşekkürler şimdiden.
Orduspor çocuğu almadan 2 kere soruyorum o zaman neden logo var diyorsun. Baştan söylesene o zaman demediniz mi?

Yanlış anlama ama instagram gibi sosyal mecralar da (sosyal) satış yapanın ticari kafasının olmadığını anlamanız lazım.
Soğuktan titremek sana yakışmıyor ama logosuzluk yakışıyor ha. :) edit: geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı