Instagram'den mahkemeye verilmek

Hangi hesabın postunda küfür ediyor belirtir misiniz?

fyberfly.tr hesabın adı attığı postta kalp krizi geçirip kalp pili ile geri canlanan bir adam var.

Hocam bence boş verin şimdi sinirlenir gider ciddi ciddi şikayet eder anneme babama yük olmak istemiyorum.

fyberfly.tr hesabın adı attığı postta kalp krizi geçirip kalp pili ile geri canlanan bir adam var.

Hocam bence boş verin şimdi sinirlenir gider ciddi ciddi şikayet eder anneme babama yük olmak istemiyorum.

Hocam konu sizle alakalı bile olmayacak merak etmeyin biz onun aklını alırız şu kâinatın sahibi Allah'a nasıl şirk koşabilir!!

Hocam konu sizle alakalı bile olmayacak merak etmeyin biz onun aklını alırız şu kâinatın sahibi Allah'a nasıl şirk koşabilir!

Çok teşekkür ederim yardımın için eskiden Allah'a şirk koşmak vs linç sebebiydi şimdi bu ne olduğu belirsiz tipler türedi.

Dine küfür eden birine küfür etmek. Bana göre çok yanlış sizde günaha giriyorsunuz diye düşünüyorum. Bir de böyle siber zorbalara verebilceğiniz en büyük hasar küfür etmek değildir. Engellemektir.

Dine küfür eden birine küfür etmek. Bana göre çok yanlış sizde günaha giriyorsunuz diye düşünüyorum.

Haklısınız benim yaptığımda yanlış ama dayanamadım 200 tane yorum vardı birkaç tanesi hariç adamı ikna etmeye falan çalışıyordu ama bu hiç dinlemiyordu bazılarına küfürde ediyordu bende bastım küfürü tabii şimdi pişmanım.

Geri
Yukarı