Installshield updater virüs müdür?

Hockenheim

Hectopat
Yer
Adana
Arkadaşlar video izlerken karşıma bu şey geldi güncelle veya daha sonra hatırlat diyor bu nedir acaba, virüs falan olma ihtimali var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 56
Kendisi virüs sanırım bundan nasıl kurtulabilirim biliyorsanız adım adım açıklar mısınız? Windows defender dışında güvenlik programım yok.
Dosya konumunu açıp common files da ki klasörünü sildim umarım düzelir.

Kendisi virüs sanırım bundan nasıl kurtulabilirim biliyorsanız adım adım açıklar mısınız? Windows Defender dışında güvenlik programım yok.
Dosya konumunu açıp common files da ki klasörünü sildim umarım düzelir.

Bazen driver güncellemesi olabiliyor Kaspersky MBAM hitmanpro tam tarama yapın probleminiz çözülür.

Üzerinden epey zaman geçmiş ama geri dönüşünüzü almak istedim hocam. Düzeldi mi ? Son yıllar içerisinde "Virüs Total" taraması ile kontrol etme imkanınız oldu mu? yada karşınıza yeniden böyle bir pop-up çıktı mı?

Üzerinden epey zaman geçmiş ama geri dönüşünüzü almak istedim hocam. Düzeldi mi ? Son yıllar içerisinde "Virüs Total" taraması ile kontrol etme imkanınız oldu mu? yada karşınıza yeniden böyle bir pop-up çıktı mı?
Dediğiniz gibi baya zaman geçti dosyalarını sildim ve bir daha karşıma çıkmadı virüs oldugunuda sanmiyorum.

Geri
Yukarı