Instander uygulaması güvenilir mi?

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Instagram'ı reklamsız kullanmak istiyorum. İnstander uygulaması güvenilir midir? Hesaba 2. kişi erişim sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlanmış uygulamaların hepsinde risk var sonuçta uygulamalarda oynama yapılıyor. Fakat internet ortamında tam anlamıyla güvenlik esas olan bir uygulama yok zaten.

Amacın sadece uygulamayı reklamsız kullanmak ise Blokada uygulamasını öneririm. Ya da Private DNS olarak Adguard DNS ayarlarsan reklamları sistem üzerinden engellemiş olursun.

Resmi sitesindeki uygulaması güvenli değil mi? Değilse nasıl güvensiz?
3. parti uygulama olduğu için ister istemez güvenlik problemi oluşuyor çünkü başkaları tarafından müdahale edilmiş yazılım. Ama şimdiye kadar kesin güvensiz olduğu kanıtlanmadı Instander'ın, APK dosyasını Virustotal ile taratabilirsin. Olumsuz sonuç çıkarsa tercih sana kalmış, ben kullanıyorum.

Blokada 5 cihazım desteklemediğinden Blokada 4.15.0 yükledim ancak işe yaramadı.

Virustotal:
@Murat5038

AdGuard deneyin o da çok etkili bir reklam engelleme çözümüdür, root gerektirmez. Ama Instander'ı ben kendim de kullanıyorum şimdilik bir sıkıntısını görmedim, ben daha çok ekstra özellikler için Instander'ı tercih ediyorum. Hatta reklamlar açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı