Gıda Instant Vortex 3.8 L AirFryer 1.111 TL

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Marka aşırı iyi bu arada, çok amaçlı pişiricileri dünya çapında çok ünlü olan bir Amerikan markasıdır. Amazon'dan bakabilirsiniz global yorumlarına.

Bizim buradaki Şok markette de Ağustos'tan beri dandik markalı bir 5.5 LT airfryer 1600 TL'den yatıyor öyle kimse almıyor. Garantisi biter bitmez çöpe gidecekmiş hissi veriyorlar.
Instant'a da böyle demeyin be hocam. 😢

Marka aşırı iyi bu arada, çok amaçlı pişiricileri dünya çapında çok ünlü olan bir Amerikan markasıdır. Amazon'dan bakabilirsiniz global yorumlarına.

Instant'a da böyle demeyin be hocam. 😢

O vakit iyidir benim cahilliğim olsun, ilk kez duydum adını.

Aklımda airfryer almak yoktu ama markanın kalitesi ve 800 lira gibi komik bir fiyata gelince kasım indirimlerinde aldım. Daha önce airfryer kullanmadığımdan kıyas yapamam ama işimi hayli hayli görüyor, sıkıntısız kullanıyorum.

Aklımda airfryer almak yoktu ama markanın kalitesi ve 800 lira gibi komik bir fiyata gelince kasım indirimlerinde aldım. Daha önce airfryer kullanmadığımdan kıyas yapamam ama işimi hayli hayli görüyor, sıkıntısız kullanıyorum.
800 liraya nasıl aldınız?

Bazı airfrylarda içleri temizlenmiyor sağlıkız deniyordu. Bu ürün de durum nasıl?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı