Insurgency Sandstorm Türk topluluk sunucusu bulamama

xxxximparat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Insurgency Sandstorm oyununu dün itibari ile aldım ve oyuna girip topluluk sunucularına baktığımda hiçbir Türk sunucusu göremedim. 4-5 sene evvel ilk oyun olan Insurgency'i çok keyifle oynuyordum ve 3-4 tane de Türk sunucusu vardı. O eski oyunda bile olduğuna göre bu yeni çıkanında hayli hayli vardır dedim fakat hüsrana uğradım. Belki ben görememişimdir diye buradan size sormak istiyorum herhangi bir Türk sunucusu mevcut mu mevcutsa bilgilerini alabilir miyim?

Bende bulamadım Türk sunucularını. Kafaya takmıyorum ve direk oynuyorum.

Bende bulamadım Türk sunucularını. Kafaya takmıyorum ve direk oynuyorum.

Keyif alıyor musun peki? Benim 1.oyunda 250 saatim var 4 senedir falan oynamıyorum tabii şimdi 2. oyunu alıp yeniden girdim ve oyun aşırı zor geldi bana. 1. oyunda zordu evet ama bu ayrı bir zor gibi yoksa ben mi paslandım bilmiyorum. İstediğim hazzı alamadım sanki.

Keyif alıyor musun peki? Benim 1.oyunda 250 saatim var 4 senedir falan oynamıyorum tabii şimdi 2. oyunu alıp yeniden girdim ve oyun aşırı zor geldi bana. 1. oyunda zordu evet ama bu ayrı bir zor gibi yoksa ben mi paslandım bilmiyorum. İstediğim hazzı alamadım sanki.

Canım sıkılınca giriyorum. Zaten 1. oyununu severek oynuyordum bu oyunda hoşuma gitti. 68 saat kastım şimdilik.

Geri
Yukarı