Intel 1000M PC için oyun önerisi

Supernova22

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Steam'den oyun satın alıyorum benim PC biraz eski her oyunu kaldırmıyor. Daha önce GTA 4 serisine kadar oynadım yine bu PC de Far Cry 3 oynadım sorunsuz ama Far Cry 4 açılmadı sistem kaldırmıyor. Sevdiğim oyunlar genel de Far Cry, GTA, Mafia, Max Payne, Hitman, Call of Duty, savaş oyunları Call of Duty tarzı, ve bu tarza yakın daha çok oyun içinde hikayelerle devam eden oyunlar favorim. Bilgisayar donanımım,

Edisyon Windows 10 Home Single Language.
Sürüm 20H2.
İşlemci Intel(r) Celeron(r) CPU 1000M @ 1.80GHz 1.80 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,82 gb)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Bellek: 4096MB RAM.
Disk belleği: 4222MB kullanıldı, 640 MB kullanılabilir.
DirectX sürümü: DirectX 12.

Sizden ricam benim bu donanım özelliklerime göre oyun tavsiyesinde bulunmanız.

Not: Lütfen mario oynayın demeyin bu şaka daha önce yapıldı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty.
Call of Duty 2.
GTA 3.
GTA San Andreas.
GTA Vice City.
Oynamış olabilirsiniz fakat oynadığım ve sevdiğim oyunlardan aklıma bunlar geldi. Eski sistemimde oynadım hepsini.

Nasıl Windows 10 kurdunuz?
Alan yetmeyecek ama.
Call of Duty MW1'e kadar yolu var.
Kendi güncellemesi ile kurdum onda bir sıkıntı olmadı.
Call of Duty.
Call of Duty 2.
GTA 3.
GTA San Andreas.
GTA Vice City.
Oynamış olabilirsiniz fakat oynadığım ve sevdiğim oyunlardan aklıma bunlar geldi. Eski sistemimde oynadım hepsini.
Teşekkür ederim call of duty 2 yüklemez diye düşünmüştüm bir deneyeyim

Kendi güncellemesi ile kurdum onda bir sıkıntı olmadı.

Teşekkür ederim Call of Duty 2 yüklemez diye düşünmüştüm bir deneyeyim.

Buna benzer bir sistem ile CoD MW 1'e kadar oynamıştım. CoD World at War ve Modern Warfare'yi de düşünebilirsiniz. Ayrıca 620Mb yer var ise bu oyunların hiç birini kuramazsınız.

Buna benzer bir sistem ile CoD mw '1'e kadar oynamıştım. CoD World at War ve Modern Warfare'yi de düşünebilirsiniz.
Modern warfare de kararsız kalmıştım açıkcası istek listesine aldım onu da teşekkür ederim. Aslında steam de kendi donanımıza uygun oyunlar seçeneği keşke çıksa yada böyle bir site var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı