Intel 11.nesil anakart desteği

omerduman474

Hectopat
Açıklamaya göre B460 ve H410 anakartlar 11.nesil işlemcileri açmayacak ve en büyük rakibi 5900X A320 anakartta bile çalıştı. Ne diyorsunuz buna?

Intel neden destek versin ki? Avrupa'daki Amerika'daki adamlar parçaları hem ucuza alıyor hem de alım güçleri yüksek. Ne yapacaklar Türkiye'yi mi düşünecekler.

Saçmalıktan başka bir şey değil. Yeni B460M-A PRO anakart almıştım. 10400f ile kullanacak olmama rağmen olası bir yükseltmede gereksiz masrafa yol açacak.

Adamlar kıyafet değiştiriyor sanki benim 11.nesilden büyüktü beklentim ama yinemi yalan?
Belliydi başka forumlarda ben onlara dediğimde beni linç ettiler yok yapmaz intel yok etmez yine amd kulanıcaz galiba
Belliydi başka forumlarda ben onlara dediğimde beni linç ettiler yok yapmaz Intel yok etmez yine AMD kulanacağız galiba.
Saçmalıktan başka bir şey değil. Yeni B460M-A PRO anakart almıştım. 10400f ile kullanacak olmama rağmen olası bir yükseltmede gereksiz masrafa yol açacak.
Takmadıysan sat bence.

Adamlar kıyafet değiştiriyor sanki benim 11.nesilden büyüktü beklentim ama yinemi yalan?
Belliydi başka forumlarda ben onlara dediğimde beni linç ettiler yok yapmaz Intel yok etmez yine AMD kulanacağız galiba.

Takmadıysan sat bence.

Düşünmedim değil. Bakalım :)

Geri
Yukarı