Intel 4 Series Express ekran kartıyla yazılım öğrenilebilir mi?

Darxenos

Picopat
Dizüstü bilgisayarımda Mobile Intel 4 series Express chipset family ekran kartı var. Gerçi görüntü kartı bu. Bu görüntü kartı ile adamakıllı yazılım öğrenebilme şansım var mıdır? Yoksa ekran kartı taktırmak zorunda mıyım?

Dizüstü bilgisayarımda Mobile Intel 4 series Express chipset family ekran kartı var. Gerçi görüntü kartı bu. Bu görüntü kartı ile adamakıllı yazılım öğrenebilme şansım var mıdır? Yoksa ekran kartı taktırmak zorunda mıyım?

Çalışır zaten oyun değil ki yüksek sistem olsun ha oyun yapacağım diosanız yetmeyebilir.

Oyun yapmam hocam ama ben Windows 10'a yükseltemiyorum bu ekran kartından dolayı. Microsoft Visual Studio indirmeyi denedim de açmadı sürüm düşüklüğünden dolayı.
Neden hata mı veriyor? Ben daha eski işlemciler ve dahili ekran kartları üzerine Windows 10 kurduğumu biliyorum.

Windows 10, Windows 11 her donanımı desteklemiyor. Zorla yeni cihaz satmak istiyorlar. Ve Visual Studio ve bir çok tanınmış yazılım üreticisinin ürünü de yine Win 7 desteklemiyor. Yine yeni cihaz sattırmak istiyorlar. Ama kıtlık döneminde yaşamıyoruz. Her tür seçenek bolca var piyasada.

Muhtemelen tarayıcıların da güncel değil ve her yere giremiyorsun. biraz Konfor'dan kısacaksın ve üçüncü parti yazılım üreticilerinden faydalanacaksın.

Umarım İngilizcen var. Çünkü kaynak gerekiyor ve her zaman Türkçesi bulunmuyor. Yapman gereken şey "Visual Studio alternatives" diye aratmak ve sistem gereksinimlerini inceleyerek en uygun bulduğunu seçmek.

Eski Visual Studio sürümlerini bulamazsın, çünkü desteği kalktığı için erişime kapanmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı