Intel 4790k ve GTX970 Tabanlı Sistem Toplama

Sistemi her an sipariş verebilirim, lakin sipariş vermeden önce @Recep Baltaş 'dan da bir onay almak çok faydalı olacaktır benim için

Temmuz ayında windows 10 çıkıyor. Orijinal windows'a para vermeyin zaten 450TL çepte. Anakart olarak Gaming 5 falan da tercih edilerek fiyat ucuzlatılabilir.

Onu sistemden çıkardım tavsiyeler üzerine.

Arkadaşlar sistemin son hali bu, lakin paraya biraz daha kıymaya karar verdim. Yarın uyandıktan sonra muhtemelen ilk işim sistemi İnventus'dan sipariş vermek olacak. Şu ana kadar bana tavsiyede bulunan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum. Yarın sabaha kadar da burada fikirlerinizi paylaşacağınızı ümid ederek forumu takip ediyor olacağım. Sistemin son hali ile ilgili ufak bile olsa görüşlerinizi esirgemeyiniz lütfen.
İlk seferde başarısız olsam da ben tekrar @Recep Baltaş 'a çağrıda bulunarak yapabileceği onay/öneri'yi bekliyorum. Lakin her zaman 5400 tlyi bir anda harcamıyoruz ki bu noktada tecrübeli bir kişiden gelecek görüşler hayat kurtarıcı olabilir.

Bu arada bu yan hesabım, ben Üsame Bahadır konuyu açan kişiyim. Asıl hesabım, güç kaynağı önerisiyle ilgili bir soruyla alakalı açmış olduğum konudan dolayı ''birden fazla sistem tavsiyesi'' cezası aldı 1 haftalık. İtirazımı bize ulaşın bölümünden ilettim kendilerine. Spesifik bir soru sorduğumu ve bunun sistem toplama şeklinde genelleştirilemeyeceğini dile getirmeye çalıştım.

Son olarak, sayın yöneticiler, lütfen pazartesi akşamına kadar ceza vermeyin şu sistemi toplayayım ondan sonra verin cezayı. Kurallarınıza saygı duyuyorum fakat ufak bir hoşgörü'nün size bir zararı olmayacaktır. Pazartesi akşamına kadar müsade lütfen.
Kalın sağlıcakla.

sistem toplama.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam ben de benzer bir sistem topluyorum. Topladığın sistem çok güzel yalnız bütçen varsa GALAX GTX970 HOF'da alırsan tam on numara olur fikrimce.
HOF hem daha hızlı hem de hall of fame edition olduğu için bileşenlere ekstra özen gösterilerek yapılmış bir kart.
Eksik ya da yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı