Intel AC-3165 Wi-Fi Çekim Gücü Sorunu

Sylvio

Decapat
Merhabalar. Bende Dell Inspiron 7559 model bir dizüstü bilgisayar var. Bunun Wi-Fi modülü ise Intel AC-3165. Yaklaşık bir buçuk haftadır bilgisayarımın çekim gücü çok azaldı. Arada tek duvar var ancak uzaklık en fazla 3 metredir. Eskiden aynı mesafeden 3-4 diş arası çok rahat çekiyordu ve kopma olmuyordu ancak şuan tek diş zar zor çekiyor, ve sürekli kopuyor. Sürücüleri güncel, format vs. işe yaramadı. Ağ ayarlarını sıfırladım, o da fayda etmedi. Kuşkulandığım diğer bir şey ise son Windows 10 güncellemesi. Bana bu güncellemeden sonra olay başladı gibi geliyor ancak korsan kullanmadan eski güncellemeye dönmenin bir yolu var mıdır bilmiyorum. Birkaç yerde daha bu soruna rastladım ama çözüm bulunamamış. Yardım ederseniz minnettar olurum.

Az önce denedim ama maalesef bu da işe yaramadı. Zaten binadaki diğer tüm Wi-Fi'lar için bu geçerli. Eskiden bitişik daireleri algılardı ancak şuan onları da algılamıyor.
O zaman sorun sizin bilgisayarınızın kablosuz antenlerinde yada kablosuz kartında. Ben kartta bir sorun olduğunu düşünmüyorum bence sizin sorun ya antenlerde yada antenlerden karta bağlanan kablolarda.

Birdenbire ortada hiçbir sebep yokken olunca aklıma son güncelleme geldi ister istemez. Ne bir hasar ne de başka bir ekstra bir şey olmadı çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı