Uydunet Wi-Fi Çekim Gücü Sorunu

XienoN

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
1 hafta önce Uydunet'e geçtim ama 3+1 evde bri odadan diğer odaya geçince Wi-Fi kayboluyor, çekim gücü aşırı zayıf, müşteri hizmetlerini aradım arayüzden bir işlem yaptırdı ama değişiklik olmadı. Teknik destek servisini yönlendirelim isterseniz dedi, sizce sonuç alır mıyım? Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

Aslında sorun modem kaynaklı da olabilir. Modemin yeni ise bir kontrol ettirmende fayda var. Ayrıca wifi kanal ayarını otomatik yapma orada sayılar göreceksin o sayı kısmını 9 ya da 6 ya getirerek yeniden bir dene.

Aslında sorun modem kaynaklı da olabilir. Modemin yeni ise bir kontrol ettirmende fayda var. Ayrıca wifi kanal ayarını otomatik yapma orada sayılar göreceksin o sayı kısmını 9 ya da 6 ya getirerek yeniden bir dene.

Onu denedim malesef işe yaramadı.

O zaman sorun modem kaynaklıdır muhtemelen. Teknik ekibe modemi bir incelet derim.

Modem Infinity 401 ise 2.4Ghz olanın çekmesi lazım. Eğer değilse modemi değiştirmek istediğini söyle yeni model yollasınlar. 5Ghz destekli Infinity 401 dediğim. AC destekli adaptörün varsa 5Ghz olana bağlan mutlaka.

Modem Infinity 401 ise 2.4Ghz olanın çekmesi lazım. Eğer değilse modemi değiştirmek istediğini söyle yeni model yollasınlar. 5Ghz destekli Infinity 401 dediğim. AC destekli adaptörün varsa 5Ghz olana bağlan mutlaka.

İkiside çekiyor ama gidince ikiside gidiyor yani çok garip yan odadan çekmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı