Intel AGTL+'ın BIOS'unu Nasıl Güncellerim?

astin2626

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bios'umu güncellemek istiyorum ancak neyi nasıl yapacağım konusunda bilgim yok yardımcı olur musunuz rica etsem? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu reheber size yardımcı olabilir.

rLr7km.png

Anakart bilgilerim bunlar. Bilgisayarımı ise Windows 8.1 Pro 32 bit kullanıyorum. Rev menünün ne olduğunu bilmiyorum. Açıklarsanız ona da bakarım ve varsa söylerim.

Şuan ki sürümümü bilmiyorum. Tarihini de bilmiyorum. Nereden bakıp size yazabilirim?

Tamam güncel değil gözüküyor. Verdiğimi masaüstüne indirip yönetici oalrak çalıştıracaksınız ve yönergeleri izleyeceksiniz. Sonra bilgisayar yeniden başlayacak. Açılırken bios'a girip default edebiliyorsanız edin, edemiyorsanız normal açılıyorsa erek yok.

Hayatimda hiç BIOS güncellemedim ama deneyelim. Bu arada benim güncel olmayan sürücülerimi güncelleyebilir miyiz? Nasıl güncelleneceğini bilmiyorum da. :) Ayrıca attiğiniz setupu yönetici olarak çalıştırdım. CMD ekranı falan çıktı. Bilgisayari yeniden başlattı şimdi benim BIOS'um güncellendi mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı