Intel APU sistem toplama

Bütçe
5500

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 5500TL civarı. Monitör dahil degil bana 10600KLI toplayabilecegim bir sistem önerir misiniz? AMD önermeyin 4 5 ay gibi bir sürede 3060 Ti veya 3070 gibi bir ekran kartı alacagım şimdiden teşekkürler. Şu anlık elimde everesetnin eski bir PSU'su var 230W yazıyor yeterli olur mu acaba?

Intel'de APU yok. Var da AMD kadar güçlü değil. 230W yetmez. 230W'ın 200'ünü bile veremiyordur o PSU. Sabredin 4 5 ay sonra alın.

Yok alırım PSU sorun degil bütçem yetiyor Intel'de de APU var internette testlerine bakabilirsiniz Valorant için yeterli olacaktır bana.

Hocam önemli olan işlemcinin güçlü olmasıysa ekran kartı için i7 10700K al. Ama AMD APU'lar gibi oyun performansı alamazsın ekran kartını alana kadar. Bana kalırsa bekleyip 5600X +3070 yapardım.

Hocam önemli olan işlemcinin güçlü olmasıysa ekran kartı için i7 10700K al. Ama AMD APU'lar gibi oyun performansı alamazsın ekran kartını alana kadar. Bana kalırsa bekleyip 5600X +3070 yapardım.

Ben uzun süre kullanmayacagım böyle hocam UHD olarak ama sizin dediginiz sistemi büyçeme uygun şekilde yapmayı denedim ve hiç başaramadım o yüzden olmuyor yani ilk başta ekran kartsız alıp sonradan ekran kartı eklemem gerekiyor.

Geri
Yukarı