Intel Arc A750 CS performansı nasıl?

Quazan

Femtopat
Daha fazla  
Bu ekran kartını almayı düşünüyorum CS ve Valorant oyununda performansı nasıl? Kısacık bir FPS dropta bile oyunum çok etkileniyor. Kullanan varsa yorumlarını söyleyebilir mi? Bu ekran kartıyla birlikte video çekilebiliyor mu? Video encoder var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS ve Valorant daha çok işlemci ağırlıklı bir oyun diye biliyorum, aklınızda bulunsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

► AMD Ryzen 5 5600 6 cores 12 Threads CPU/processor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ryzen 5 5600 non X

CS ve Valorant daha çok işlemci ağırlıklı bir oyun diye biliyorum, aklınızda bulunsun.

► AMD Ryzen 5 5600 6 cores 12 Threads CPU/processor

Ryzen 5 5600 non X
Evet biliyorumda intel yeni ekran kartı olunca tedirgin oldum .Optimizasyon konusunda felan .Özelliklede cs, valorant hafif bir oyun o kadar sorun olcağını zannetmiyorum .i312100f işlemci

Bu ekran kartını almayı düşünüyorum CS ve Valorant oyununda performansı nasıl? Kısacık bir FPS dropta bile oyunum çok etkileniyor. Kullanan varsa yorumlarını söyleyebilir mi? Bu ekran kartıyla birlikte video çekilebiliyor mu? Video encoder var mı?
Bütçeyi az daha arttırabilirseniz RX 6600 öneririm.i3 12100F ile bazı oyunlarda az bir darboğaz olabiliyor.Video çekebilirsiniz ultra ayarlarda.

Evet biliyorumda intel yeni ekran kartı olunca tedirgin oldum .Optimizasyon konusunda felan .Özelliklede cs, valorant hafif bir oyun o kadar sorun olcağını zannetmiyorum .i312100f işlemci
Yazılımı geliştikçe rakiplerini geçeceğini düşünüyorum.Çünkü daha kusurları var.

Fps drop felan oluyor mu hocam ? Video çekebiliyor musun ?rx6500xt de video çekilmiyor.
Video çekmeyi denemedim. Drop konusunda şöyle bazen sanırım oyundan kaynaklı olarak 1-2 saniye takılma oluyor ama bu sorun bir önceki bilgisayarımda da oluyordu.

Yazılımı geliştikçe rakiplerini geçeceğini düşünüyorum.Çünkü daha kusurları var.
Bende yenilik olsun diye intel düşünüyordum .Driver güncellemesi geldikçe daha da performansının artacağını düşünüyorum

Video çekmeyi denemedim. Drop konusunda şöyle bazen sanırım oyundan kaynaklı olarak 1-2 saniye takılma oluyor ama bu sorun bir önceki bilgisayarımda da oluyordu.
Asıl merak ettiğim olay şu rx6500xt de video çekemiyorum işlemciden vermek zorunda kalıyorum bu ekran kartında codec var mı ? obste video çekerken ekran kartından verebiliyor muyum ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı