Intel Arc A750 i3-12100F sistemde FPS düşük

rewary

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Intel Arc A750 ve i3-12100F işlemciye sahibim ama FPS değerleri bana çok yetersiz geliyor. Valorant her şeyi Max yapınca 180 alıyorum her şeyi kapatınca da daha da düşüyor 140 oluyor bu soruna çözüm bulur musunuz ayrıca GTA 5 oynarken 100 FPS oluyor default ayarlarla bu normal mi sizce bu sistem için RTX 3060TAN daha iyi dediler GTX 1660'dan kötü neredeyse. Sürücülerim güncel.

Yeni sürüm geldiğinden beridir herkes aynı sorunu yaşıyor yani tek değilsin umarım yeni sürüm geldiğinde her şey düzelir umarız tabi.

Merhaba, Intel Arc A750 ve i3-12100F işlemciye sahibim ama FPS değerleri bana çok yetersiz geliyor. Valorant her şeyi Max yapınca 180 alıyorum her şeyi kapatınca da daha da düşüyor 140 oluyor bu soruna çözüm bulur musunuz ayrıca GTA 5 oynarken 100 FPS oluyor default ayarlarla bu normal mi sizce bu sistem için RTX 3060TAN daha iyi dediler GTX 1660'dan kötü neredeyse. Sürücülerim güncel.

Hocam bildiğim kadarıyla dün yeni sürüm geldi bende de aynı soeun vardı PC sıfırladım düzeldi yeni sürümü indirdim FPS bayağı arttı Miles Morales'te 120 FPS'leri görüyorum çok ilginç.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı