Intel Arc A750 yük altında 90 derece normal mi?

Hocam benim kart oyunu kapattıktan 15 saniye içinde 65'ten 40a düşüyor.
Olabilir, ARC 750 ile sizin kartınız farklıdır. Soğutmaları farklıdır. P-State'leri farklıdır. Harcadıkları güç farklıdır. Milivoltları farklıdır, ortamın sıcaklığı farklıdır, girdikleri yükler farklıdır. 5 dakika dediğim maksimum oda. 2 dakika falan sürer.

Tamam fan hızı denetimi sekmesini fan eğrisi yapın uygulayın bir de ayarları sistem önyüklemesinde uygula var azıcık yukarıda onu aktif yapın uygulayın deneyin sonra buraya dönüş yapın.

6 dakikalık FIFA performansı böyle. Sadece 3 gün boşta çalıştı niye böyle bir sıcaklık artışı oldu anlamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    584,3 KB · Görüntüleme: 94
Hocam kafanızı eğip ekran kartının fanlarına bakın oyundayken demek istediğim buydu :D

Fan çalışıyor ya. Geçen hafta işe 20 dk kala kargo gelmişti PSU'nun üstüne takıp kurmuştım sonra kızağa almayı unuttum ondan kaynaklı HDD ile bakışınca aklıma geldi. Şu an boşta 48 derece 15-17 derece fark var

Fan çalışıyor ya. Geçen hafta işe 20 dk kala kargo gelmişti PSU'nun üstüne takıp kurmuştım sonra kızağa almayı unuttum ondan kaynaklı HDD ile bakışınca aklıma geldi. Şu an boşta 48 derece 15-17 derece fark var
Oyunda iken ALT+O kombinasyonu yapıp fotoğraf çekin ve atın bakalım ne durumda fanların hızı.

Son düzenleme:
Derece olarak 60 civarına düştü söylediğiniz şeyi şimdi deniyorum

FIFA'da önemli anları oyna modunda ayar böyle. Kartta bir sorun yok sorun benim hafızada çıktı.Eki Görüntüle 1874903
Tamam eğer sorununuz çözüldüyse cevabımı çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. Ayrıca sürücünüzü DDU ile kaldırıp bu sürücüyü indirin. Muhtemelen sürücünüz çok eski. Güncellerseniz büyük performans artışı yakalayabilirsiniz. Aşağıdaki linkten DDU indirin ve DDU ile sürücünüzü kaldırın.
1690211487643.png

-
Ardından ise bu sürücüyü indirin ve kurun.
Beta olanını kurun. Gayet stabil ve performanslıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı