Intel Arc A770 16 GB alınır mı?

Bütçe
16000
Hocam video falan izlediğimde 3060 Ti al deniliyor ya da AMD RX6750 VRAM düşük diye bu konulara tam hakim değilim düşük ekran kartı kullanınca :D
3060Tİ performans olarak bi tık önde. Ama Frame Generation diye bir özellik var onu açınca içinden geçiyor 4060. Millet boşamı alıyor bu seriyi. Ayrıca daha güncel. Nvidia sağolsun 3 serisine eski dedirtti. Bendede 3060Tİ var.

3060 Ti performans olarak bir tık önde. Ama frame generation diye bir özellik var onu açınca içinden geçiyor 4060. millet boşamı alıyor bu seriyi.

Doğrudur hocam 2 GB ekran kartı kullanıyorum o yüzden her ekran kartı değerli geliyor insana :D bu durumda.

Yardımcı olduğunuz için herkese teşekkür ederim.

Test amaçlı bir tane 750 gönderdiler Çin'den. Her güncelleme ile FPS değerleri daha da artıyor. Aynı durum 770'de olur mu bilmiyorum ama ben memnun kaldım üründen.

Katılıyorum. Arkadaşa Arc 750 sistem almıştık 1-2 ay kadar önce. Her oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz oynuyor. Yazılımsal olarak da bir sorun yaşamadı. 3060 kullanıyorum bana denk FPS değerleri alıyor. Mod art mı neydi sistemin adı, İtopya'dan 11 bine almıştık. Sanırım bu dönemde alınabilecek en F/P sistemlerden birini almış oldu 🙂.

Katılıyorum. Arkadaşa Arc 750 sistem almıştık 1-2 ay kadar önce. Her oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz oynuyor. Yazılımsal olarak da bir sorun yaşamadı. 3060 kullanıyorum bana denk FPS değerleri alıyor. Mod art mı neydi sistemin adı, İtopya'dan 11 bine almıştık. Sanırım bu dönemde alınabilecek en F/P sistemlerden birini almış oldu 🙂.
Bu Detroit Become Human oyununu desteklemiyordu en son varmı hala o sorun.

Geri
Yukarı