Intel Arc A770 iyi mi?

Ben güncel olsun diye bilmeden, araştırmadan 3,500 TL fark verip aldım. Desene aptallık yaptım..
Alınır hocam fena değil Arc 770, custom kartlar peynir ekmek gibi satıldığında sizde onu Founders Edition niyetine okutursunuz. 16GB VRAM'i bile o fiyat farkına değer. 16 GB VRAM'li bir 3060ti gibi düşünebilirsiniz.

Alınır hocam fena değil Arc 770, custom kartlar peynir ekmek gibi satıldığında sizde onu Founders Edition niyetine okutursunuz. 16GB VRAM'i bile o fiyat farkına değer. 16 GB VRAM'li bir 3060ti gibi düşünebilirsiniz.
Normalde bilgisayarları al-sat mantığındaki alırdım da ilk defa kalıcı bir bilgisayar aldım ondan üstünde duruyorum biraz 😁.

Son bir sey daha sormak istiyorum hocam; bu kartlarda RTX-DLSS benzeri modlar bulunuyor mu?

Normalde bilgisayarları al-sat mantığındaki alırdım da ilk defa kalıcı bir bilgisayar aldım ondan üstünde duruyorum biraz 😁.

Son bir sey daha sormak istiyorum hocam, bu kartlarda RTX-DLSS benzeri modlar bulunuyor mu?
XeSS var ama daha çok yolu var fps tam olarak stabil değil XeSS'de birde zaten Ray Tracing yani RT destekliyor bu kartlar.

Son bir sey daha sormak istiyorum hocam; bu kartlarda RTX-DLSS benzeri modlar bulunuyor mu?
Onu bilmiyorum siz yine de DDU ile tamamen kaldırıp öyle yükleyin garantiye alın işinizi içiniz hem rahat olur.

Geri
Yukarı