Intel Arc A770 almaya değer mi?

@furkanyayla karttan memnun musunuz? İlgimi çekti, tasarımı çok güzel.

Alalı daha 3 gun oldu. Oyunlari yeni yeni yüklemeye başladım ama CS:GO'da gayet iyi değerler veriyor, herhangi bir sıkıntı görmedim. Her gelen sürücü güncellemesiyle kartın performansida artıyor diyor kullanan arkadaşlar. Oyunları yükleyip testleri yaptıkça yazarim buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle size uygun bir kart olmadığını bu mesajınızdan söyleyebilirim :)

Hocam Vatan'ın çıkarttığı i3 12100F ve Arc 750'li sistemi 9700'e aldım (iptal etme şansım var) üst seviye bir oyuncu değilim şu an GTX 1650 kullanıyorum. Düşük FPS sorunu var diyorlar düşük verse bile GTX 1660 ayarında veriyor herhalde oda bana yeter zamanla düzelmese bile. Ama ben ısınma kasma donma çökme gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum (bu diğer kartlarda da olabiliyor gerçi ama) sizce iptal mi edeyim yoksa fiyat uygun devam mı edeyim?

Alalı daha 3 gun oldu oyunlari yeni yeni yüklemeye başladım ama CS:GO'da gayet iyi değerler veriyor herhangi bir sıkıntı görmedim her gelen sürücü güncellemesiyle kartın performansida artıyor diyor kullanan arkadaşlar. Oyunları yükleyip testleri yaptıkçayazarim buraya

Nihayet bir kullanan bulabildim :) Hocam 3 günlük deneyim nasıl kasma donma ısınma reset vs bir sıkıntınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı