Intel Arc A770 sürücü kurulumu "çıkış kodu 8" hatası veriyor

maliglhn

Femtopat
Merhaba Technopat ailesi, pazar günü Vatan Bilgisayar'dan AMD chipsetli PC topladim. Üzerine aldigim ekran karti konu Intel ARC A770 PC'yi bugün kurmam nasip oldu. 8 saattir aramadigim çözüm kalmadi. Bir türlü ekran kartini PC'ye kuramadim. Windows güncellestirilmesi yazılmış, BIOS güncellestirilmesi yazilmiş, siz degerli Technopat ailesinin bir önerisi var midir bu konu ile alakali? Bir yönlendirici mesaj yayınlarsaniz sevinirim. İlginiz için teşekkür eder, iyi geceler dilerim.

IMG_20230315_000422.jpg

Merhaba Technopat ailesi, pazar günü Vatan Bilgisayar'dan AMD chipsetli PC topladim. Üzerine aldigim ekran karti konu Intel arc A770 PC'yi bugün kurmam nasip oldu. 8 saattir aramadigim çözüm kalmadi. Bir türlü ekran kartini PC'ye kuramadim. Windows güncellestirilmesi yazılmış, BIOS güncellestirilmesi yazilmiş, siz degerli Technopat ailesinin bir önerisi var midir bu konu ile alakali? Bir yönlendirici mesaj yayınlarsaniz sevinirim. İlginiz için teşekkür eder, iyi geceler dilerim.

Eki Görüntüle 1701800

Hocam driverı indirdiniz değil mi?

Son düzenleme:
Kardeşim bende aynı ekran kartından (Arc A770 16 GB )alıp taktım PC de siyah ekran tek çizgi cıktı ve PC acılmadı Eski ekran kartını taktıgımda PC acılıyor PCI-e 4 serisi bir anakart ekran kartı soketi olması gerektigini düşünüyorum ve sırf bu yuzden yavas yavas anakart ve işlemciyi degiştireceğim Eskiden sistem toplamak bu kadar saçma ve zahmetli değildi Bunlar kendi aralarında tekel olmus En son insanlar plastaion 5 alıp rahatına bakacak

Kardeşim bende aynı ekran kartından (Arc A770 16 GB )alıp taktım PC de siyah ekran tek çizgi cıktı ve PC acılmadı Eski ekran kartını taktıgımda PC acılıyor PCI-e 4 serisi bir anakart ekran kartı soketi olması gerektigini düşünüyorum ve sırf bu yuzden yavas yavas anakart ve işlemciyi degiştireceğim Eskiden sistem toplamak bu kadar saçma ve zahmetli değildi Bunlar kendi aralarında tekel olmus En son insanlar plastaion 5 alıp rahatına bakacak
mesajinizi yeni gördüm afedersiniz kurulumu gerçeklestirdim windows sürümden kaynaklaniyormuş şuan hiç sorun yok bende ama google acikken ekran pır pır edip renkler bir birine giriyor niye böyle yapiyor anlamadim google kapatinca düzeliyor.

mesajinizi yeni gördüm afedersiniz kurulumu gerçeklestirdim windows sürümden kaynaklaniyormuş şuan hiç sorun yok bende ama google acikken ekran pır pır edip renkler bir birine giriyor niye böyle yapiyor anlamadim google kapatinca düzeliyor

mesajinizi yeni gördüm afedersiniz kurulumu gerçeklestirdim windows sürümden kaynaklaniyormuş şuan hiç sorun yok bende ama google acikken ekran pır pır edip renkler bir birine giriyor niye böyle yapiyor anlamadim google kapatinca düzeliyor.
Benim görüşüm şu şekilde Ya anakart desteklemiyor yada işlemci çünkü sitesinde şöyle bir şey mevcut Deskleyen sistemi Intel linkte detaylandirmis

Bu kadar uğraştırici bı sistem görmedim Sistemi çalıştırmayı başardım Allah bu Intel ekran kartını alıp açmayı başarana kolaylık versin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı