Çözüldü Intel Arc Control kurduktan sonra ekran gri oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vınnnn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. @GFYT hocam bana driver güncellememi önermişti. Intel Arc Control indirdim ve indirdiğimden beri PC gri :/. Düzeltebiliyorum fakat tamamen silmek istiyorum Intel Arc'ı.

Çözüm
Sorunu DDU kullanmadan çözmeyi denedim ve başardim. Başlangicta Intel Arc Control'un açılmasını engelleyince ekran düzeldi.
Hayatımda DDU kullanmadım. Tam olarak nasıl yapacağız? Sadece Intel grafik birimim için uygulamak istiyorum Harici ekran kartımıda siler mi?
İntel Arc zaten harici bir GPU. Yanlış sürücü indirmişsiniz. Zaten harici GPU var ise iGPU sürücüsü etki etmez. İntel UHD Graphics ile Arc tamamen başka GPU'lar.

Intel Arc harici bir GPU. Yanlış sürücü indirmişsiniz. Zaten harici GPU var ise iGPU sürücüsü etki etmez.

O zaman bu NVIDIA'ya kurdu yani doğru mu? Ayrıca düzeltmek için Intel Arc Control üzerinden ayarları varsayılana döndürüp Intel kontrol merkezinden doygunluğu 0'a alıp geri 100'e alıyorum. Yani kısacası bu doygunluğu etkiliyor. Yine de yapmalı mıyım? Daha doğrusu belli bir süre böyle kalsa sorun olur mu?

O zaman bu NVIDIA'ya kurdu yani doğru mu? Ayrıca düzeltmek için Intel Arc Control üzerinden ayarları varsayılana döndürüp Intel kontrol merkezinden doygunluğu 0'a alıp geri 100'e alıyorum. Yani kısacası bu doygunluğu etkiliyor. Yine de yapmalı mıyım? Daha doğrusu belli bir süre böyle kalsa sorun olur mu?
Arc sürücüsünü kaldırın yanlış sürücüyü kurmuşsunuz. nVidia olan güncel olsun yeter.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan bakarak silin.

Arc sürücüsünü kaldırın yanlış sürücüyü kurmuşsunuz. NVIDIA olan güncel olsun yeter.

Tamamdır sağ olun. Son birkaç sorum olacak. DDU ile mi yapayım?

Arc sürücüsünü kaldırın yanlış sürücüyü kurmuşsunuz. nVidia olan güncel olsun yeter.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan bakarak silin.
Tamamdır deneyip geri dönüş sağlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı