Intel Atom işlemcisi sistem için oyun önerisi

noroicb

Centipat
Daha fazla  
RAM
2gb
İşlemci
intel atom 1.33ghz
Bilgisiyarım patates. Oyun önerebilir misiniz?
Özellikler Windows 10 32 Bit 2 GB RAM 1.33 GHz Intel atom işlemci bir de depolama sıkıntısı var çok GB istemeyen olursa iyi olur.

Hazır indirimdeyken alırım oynarım teşekkür ederim kanser olma zamanı :D
Kanser eder ama bir yandan zevkten dört köşe eder insanı. :D
Ek olarak Baba Is You, The Messenger, Shovel Knight oyunlarına da bakabilirsiniz. Celeste de olabilir ancak efektler biraz zorlayabilir. Bunların hepsi son yıllarda çıkmış başarılı indie oyunlar. En az bir tanesine kaptırırsınız kendinizi 2D platformer seviyorsanız.

Kanser eder ama bir yandan zevkten dört köşe eder insanı. :D
Ek olarak baba ıs you, the messenger, shovel Knight oyunlarına da bakabilirsiniz. Celeste de olabilir ancak efektler biraz zorlayabilir. Bunların hepsi son yıllarda çıkmış başarılı indie oyunlar. En az bir tanesine kaptırırsınız kendinizi 2D platformer seviyorsanız.

2D oyunlar her zaman favori türlerim olmuştur RPG veya dediğin oyunları oynarım indirime daha çok var crack alıp indirim girdiğinde alırım sonra hepsini.

8-9GB istiyor. D benim PC zaten toplamda 28 GB ama PC'nin kendi dosyaları falan 11GB bırakıyor bana Steam kurulu o yüzdende 5 GB yerim var maalesef oynayamıyorum.

Yazılım bilgisine gerek yok, oyunun kendi içinde eğitimi var. DLC ise bir oyun değil, eklenti gibi düşünün.

DLC'nin ne olduğunu biliyorum DLC diye oyunmu var diye Google'da DLC Quest diye bir oyun gördüm o yüzden dediğin oyunun DLC'sinden mi bahsediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı