Intel BLKD945PLRNL Alınır mı?

oduncu_yılmaz

Kilopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar! Ben bu anakartı almayı planlıyorum ama anakart ucuz geldi bana. Markası belli değil sizce alınır mı? Eski sistemimin anakartının ram slotları bozulduğu için bunu almak istiyorum sizce değer mi?

Linkteki anakart İntel 945 chipsete sahip. İşlemci desteği kısıtlı senin işlemcinin uyumlu olup olmadığını kontrol etmen lazım. Ayrıca bu chipsette 4GB max RAM diyor ama 3.2 üstünü ne BIOS ne de Windows 64 Bit olsa dahi görmüyor. DDR2 anakartların çoğunun chipsetlerini biliyorum. Linkteki anakart da elimden geçti hem işlemci hem RAM açısından uyum sıkıntısı yaşadım. En son Pentium 4 630 işlemci ve 1+1 2GB 533MHz DDR2 RAM ile sistem görüntüsü alabildim. Tavsiye etmem.

Linkteki anakart İntel 945 chipsete sahip. İşlemci desteği kısıtlı senin işlemcinin uyumlu olup olmadığını kontrol etmen lazım. Ayrıca bu chipsette 4GB max RAM diyor ama 3.2 üstünü ne BIOS ne de Windows 64 Bit olsa dahi görmüyor. DDR2 anakartların çoğunun chipsetlerini biliyorum. Linkteki anakart da elimden geçti hem işlemci hem RAM açısından uyum sıkıntısı yaşadım. En son Pentium 4 630 işlemci ve 1+1 2GB 533MHz DDR2 RAM ile sistem görüntüsü alabildim. Tavsiye etmem.
Hocam bende Pentium Dual Core 1.80 frekans hızında işlemci var. Sorun yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı