Intel CEO’su Krzanich İstifa Etti

Intel bitti hiç bir açığı kapatamadık, sonra ki nesillerde de aynı sorunlar var, top başkasında patlasın demiştir bence. AMD sağ olsun, Ryzen hamlesi tarihte ki en iyi ikinci hamlesiydi sanırım.
Bana soracak olursanız, İntel'in hala tekrar bi piyasayı sallama olasılığı var. Sebebi ise İntel core i3 8100 r3 2200 r3 2400g den çok daha iyi bir performans vermekte (oyun). Bu da demek oluyorki hala intel in bi geri dönüşü olabilir. Tabi ben bi intel fanboy muyum ? Evet ben inteli seviyorum gerek serin çalışması olsun ancak amd gerçekten firma tarihi boyunca yaptığı en iyi hamleyi yaptı. Eğer ki ekran kartı yönünde de böyle bir çalışmada bulunursa Nvidia tahtını da sarsabilir. Şahsen intelden hala bir beklentim var bi geri dönüş ile Amd yi bitirecek diye bekliyorum ama sadece bekliyorum.
Şoke oldum neredeyse. RECODE'unu izlemiştim bu adamın. Tilki gibi kurnaz bir adamdı. Enteresan.
Haribiden ne kurnaz adamdı aklında 40 tilki varsa 40 nın da kuyruğu bir birine değmiyordu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı