Intel Chipset Güncelleme

• Konuyu başlatan CC76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 4B

CC76

Kilopat
Merhabalar, daha öncelerde her formattan sonra https://downloadcenter.intel.com/download/20775/Intel-Chipset-Device-Software-INF-Update-Utility- bu sayfadan chipset güncellemesini yapıyordum. Bugün format attığımda sitenin hata verdiğini gördüm. Sanırım indirme linkini değiştirmişlerdi. Önerilen Driverler için Otomatik Güncelleme programını indirmedim. Burada bulunan Downloads for Intel® Chipset Software Installation Utility 8/24/2018 tarihli olan Chipset INF Utility'i indirip kurdum. Sanıyorum bunun altında bulunan 4/21/2011 tarihli olan Update yazılımı benim sürekli kurduğum olandı. Daha sonra onu kurmayı denediğim de uygun olmadığı hatasını aldım. Chipset'in nereden güncel olup olmadığını kontrol edeceğimi bilemedim. Doğru olanı kurmuş muyum? Chipset'in güncel olup olmadığını nereden kontrol edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı