Intel core 2 duo E7300 Sistem Upgrade

• Konuyu başlatan cant
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

cant

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Ben oyun kurdu değilim, son çıkan oyunları hemen alıyım oynayım demeyi bırakalıda 10 sene olmuştur. Artık oynadığım oyunlar hep aynı, wow-d3-dota2-hon...
Bu oyunların istedikleri sistemlerde aman aman değil, herhalde bundandır uzun zamandır Pc yenilemiyorum.
Şimdi biraz upgrade zamanı geldi, öncelikli beklentim grafik konusu, malüm diabloda-wow'unda fps leri önemli.
mevcut sistemim;
  • Intel core 2 duo E7300 2.66ghz,
  • RAM 2 GB,
  • Ekran kartım ise AMD Radeon HD 3400 serisi 256 MB ve sanırım 32 bit.
  • Kasa 300W
Tabi sistem ilk bakışta çok eski ama dediğim gibi oynadıklarıma şuan bile yetiyor bir sorun yaşamıyorum. Ram ve ekran kartı kesin değiştiricem onun yanında bişi lazım olur mu bilmiyorum. Bütçe konusunda bir sıkıntım yok ama ihtiyacım belli gereksiz masrafda yapmak istemem.
Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
10.000TL'ye de bilgisayar toplarım, 2.000TL'ye de. Maksimum bütçeni söylersen ona göre toplayacağım.

Doğru söylüyorsunuz bir bütçe belirtmek lazımdı. Şuan için 1500 lira mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nurullah teşekkür ederim yeni kasa toplamışsın. Bu söylediklerini vatana gidip toplayın desem toplayıp kucağıma bırakıyorlarmı?
Birde bişey daha sorucam tamamen kasa yerine ekran kartı ve ona uyumlu bir anakarta yüklensem mantıksızmı olur?

Evet, sistemi yenilemek en mantıklısı. Nurullah çok güzel bir sistem toplamış.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı