R5 1600 AF GTX 1650 sistem uyumlu mu?

Quadre

Zeptopat
Daha fazla  
Anakart: MSI B450M-A Pro Max AMD.
İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
Ekran kartı: ASUS GTX1650 4 GB gdrr6 OC Dual mini.
SSD: M.2 500GB MSI.
RAM: 16 GB 8x2 XPG 3200MHz.
Kasa: MSI MAG Forge M100a D60 mATX, Power Supply'lı 600W 80 Plus.

kanka ekran kartı ve işlemci neredeyse hiç kullanılmamış ikisini 2k verdim geri kalan parçalar vatandan indirimle alıcam toplam 9.5k civarı tutuyo uygun diye yaptım

O paraya kat kat daha fazla FPS verecek RX 6600 sistem toplanır 2. elde. GTX 1650 yeni oyunları düşük ayarlarda oynatırken bile kan ağlıyor. Kasa kötü zaten. Anakart ta öyle.
kanka ekran kartı ve işlemci olduğundan ucuz başka seçenek yok ikinci el rx6600 sağlam bulur muyum güvenir miyim bilmiyorum kasada uygun bence ya anakartın incelemelerini izledim fena değildi. Ben zaten aman aman şeyler oynamıcam kanka cs ark valo oynarım yeni oyunlarda gözüm yok fazla

Anakart idare eder de işlemci biraz zayıf kalmış gibi keza ekran kartı da öyle fiyatı hakkında bir şey diyemem ancak daha iyi bileşenler bulunabilir bence.

İşlemciyi en az R3 3100 3300X yapabilirseniz ekran kartı da RX 580 civarı bir şey yeter diye düşünüyorum.

Anakart idare eder de işlemci biraz zayıf kalmış gibi keza ekran kartı da öyle fiyatı hakkında bir şey diyemem ancak daha iyi bileşenler bulunabilir bence.
işlemci konusunda haklısın da bana ilaç gibi gelir bile laptop kullandım ful 1050 vardı 2gb i7 7.nesil çok kötüydü bunlar beni eğlendirir diye düşünüyorum fazlasında çok gözüm yok

hocam valla iyi olurdu haklısın şimdi ikisi ucuza geldiğinden dolayı alayım dedim en kötü yazın felan yükseltirim sağolasın

Geri
Yukarı