Intel Core i3-2350M ne kadar güçlü?

Muhammet3210

Picopat
Merhaba, Intel Core i3-2350M işlemci ne kadar güçlü? Hangi işletim sistemlerini rahatlıkla kaldırabilir ve hangi oyunları rahatlıkla oynatabilir?

Ayrıca, kendisi Intel Core i5-3200M seviyesinde mi?

i3-2350M günümüz şartlarında güçsüz sayılabilecek bir işlemci. Standart, günlük kullanımda işe yarar. Windows 10 yükleyebilirsiniz. Oyun bilgisi için diğer donanımları da bilmemiz gerekir.

Kendisi i5-3200M seviyesinde değil, daha güçsüz bir işlemci.

Merhaba, Intel Core i3-2350M işlemci ne kadar güçlü? Hangi işletim sistemlerini rahatlıkla kaldırabilir ve hangi oyunları rahatlıkla oynatabilir?

Ayrıca, kendisi Intel Core i5-3200M seviyesinde mi?

Hemen her ekran kartına darboğaz yapabilecek, Windows 7 üzeri kasan olabilecek en kötü işlemcilerden biri. Günümüz oyunlarının çoğusunu açamaz, açtıklarında da donmalar, takılmalardan kaynaklı saç baş yoldurur.

i3-2350M günümüz şartlarında güçsüz sayılabilecek bir işlemci. Standart, günlük kullanımda işe yarar. Windows 10 yükleyebilirsiniz. Oyun bilgisi için diğer donanımları da bilmemiz gerekir.

Kendisi i5-3200M seviyesinde değil, daha güçsüz bir işlemci.
i3 serisi i5 serisinden daha sonra çıkmış olmuyor mu? Bu durumda i5'in hangi seviyesinde oluyor?

Şuan kullandığım laptopda var 2012'de almıştım. GT520MX / İ312350M / 8 GB ram yaptım altında ssd var dvd yerine de fazladan bir ssd koydum şuan canavar gibi çalışıyor ha piyasada bulursam i7 2670qm gibi o zamanın üst düzeyi işlemcilerden takacam. (Anakartım kaldırıyor) Topladığım sistemin yanında duruyor bunla gündelik işlerimi hallediyorum. Arkadaşların dediği gibi her oyunu oynatmaz ama düşük sistem gereksinimi isteyen her oyunu hemen hemen oynatır. Bunda da steam kurulu ve bunda belirli oyunları oynuyorum.
Win 10 Pro yüklü ve kararlı çalışıyor.

Şu an kullandığım laptopta var 2012'de almıştım. GT520MX / i312350M / 8 GB RAM yaptım altında SSD var DVD yerine de fazladan bir SSD koydum şu an canavar gibi çalışıyor ha piyasada bulursam i7 2670QM gibi o zamanın üst düzeyi işlemcilerden takacağım. (Anakartım kaldırıyor) topladığım sistemin yanında duruyor bunla gündelik işlerimi hallediyorum. Arkadaşların dediği gibi her oyunu oynatmaz ama düşük sistem gereksinimi isteyen her oyunu hemen hemen oynatır. Bunda da Steam kurulu ve bunda belirli oyunları oynuyorum.
Win 10 Pro yüklü ve kararlı çalışıyor.

Hocam bilgisayar modeliniz Samsung NP300E5 mi? İşlemciyi değiştirdiniz mi?

Geri
Yukarı