İntel Core İ3 M370 Tabanlı Sistem macOS Kurulumu

Anlamadım. USB ile sistemi kurmaya çalıştığın için USB içindeki ile değiştir.[/QUOT attım abi verbos mod kapalı galiba apple logosu geldi sonra cernel panic. -v komutuyla da aonuc değişmedi ben kafayı yedim sana yedirticem galiba son çare yosemite kurulu usb nin içinede yolladığın efi dosyaaını atacam olmadı mas üstüyle idare edecem canımız sağ olsun
Anlamadım. USB ile sistemi kurmaya çalıştığın için USB içindeki ile değiştir.
Değerli moderatörüm öncelikle bukadar emek harcayıp kafa yorduğunuz için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla yapmış olduğun Efi düzenleme dosyası sadece verbos modu kaldırdı. Kernel panic aynen devam ediyor. Kayan yazılar yerine apple logosu geliyor ve kernel panic.
Denemediğim, incelemediğim rehber kalmadı. Sabit disk değiştirdim + GPT'ye dönüştürdüm. BIOS'u güncelledim ama sonuç bu. Yine de çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verbose değil, Config dosyanda gerekli düzenlemeler ve kext dosyaları ekledim.
Aynı hatayı mı alıyorsun ? Bir görsel paylaşır mısın ? Birde görseli tam ekranı alcak şekilde paylaş.
Bi görsel yok ki. Apple logosu geliyor, sonrada simge olarak kernel pacik .Herhangi bir raporlama yok.

-v ekleyip paylaşın. Birde Paylaştığım dosya ile kurulum yaptığına emin misin ?
Bir süre kendim denemeler yapayım dedim. Fakat Clover ile kurulum hep başarısız Ya başlarken sorun çıkartıyor(kernel panic vs) yada kurulum sonrası USB portları çalışmadığından botloader ile ilgili son ayarları yapamıyorum .
Gelelim Chameleon bootloader a ; kurulum sorunsuz, herşey düzgün fakat tüm yönergeleri eksiksiz yaptım, farklı metodlar denedim yinede USB bellek olmadan boot edemedim.
Sorum şöyle, Chameleon ile kurulumu tamamlayıp yoluma Clover ile devam edebilir miyim ? Yani Chameleon ile ilk boot olaylarını yapıp, üzerine Clover kurulum yaparsam sorunu çözebilirim diye düşünüyorum. Sormadan yapmayayım. Bu arada Chameleon ile kurulum yaptım, USB'den boot etmek dışında herşey stabil çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı