INTEL Core i5 3330 veya FX X8 8120

Oyun amaçlı 650 TL geçmiyecek ama SATA 3.0 istiyorum.Pci-e 3.0 olsada olur ama pek bir şey fark etmiyormus pci- 3.0 ve işlemcide desteklemesi lazımmış.Bellek 4 GB yeter diye düşündüm.

- - - Güncellendi - - -

Arkdaşın biride böyle bir sisteme bu anakartı :

http://www.vatanbilgisayar.com/Anak...ata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=62235

tercih etmiş. Anakartda dikkat etmemiz gereken özellikler nereldir.

- - - Güncellendi - - -

Yokmu herhangi yorumu veya önerisi olan.

Oyun amaçlı 650 TL geçmiyecek ama SATA 3.0 istiyorum.Pci-e 3.0 olsada olur ama pek bir şey fark etmiyormus pci- 3.0 ve işlemcide desteklemesi lazımmış.Bellek 4 GB yeter diye düşündüm.

- - - Güncellendi - - -

Arkdaşın biride böyle bir sisteme bu anakartı :

VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

tercih etmiş. Anakartda dikkat etmemiz gereken özellikler nereldir.

- - - Güncellendi - - -

Yokmu herhangi yorumu veya önerisi olan.

Bütçe 650TL mı?

650 TL'ye sen yukarıda ki düşündüğün sistemi al, ben sana vericem bi daha 650 TL. Açıkcası 650 TL ile böyle çok iyi bir sistem toplanmaz. Yani oyunlarda bir zaman sonra mutlaka sıkıntı yaşarsın. Bütçeyi arttırabilme şansın yok mu?

Keşke olsa, ben ekran kartı almıştım. Eski bir sistemim vardı ve uyum sağlamadı. Yeni anakart alacaktım, eski işlemcime göre tam performans alamassın dediler. Bende güncel giriş seviyesi asus hd7850 tam performansda çalıştırabilecek bir sistem yapiyim diyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı