İntel Core İ5 3570K mı İntel Core İ7 2600 mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mertcan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaslar sizce hangisi daha iyi? İntel Core İ5 3570K mı ? İntel Core İ7 2600 mü ? İşleci numarası olarak i5 ama nesil olarak i7 hangisi daha iyi? Fiyat performans önemli değil :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorum daha var. Sizce bu pc son dönem oyunlarını ultralarda kaldırır ve 2-3 sene böyle devam eder mi? Yoksa ekran kartını gtx 560 la değiştirmem gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömer çok güzel bir öneri ama bu pc yi secmemin bir sebebide bu pc nin Asus ta oyun pcsi olarak gösterilmesi.

Bileşenleri kötü olabilir mi? Çok ucuz çünkü i7 3770'e göre.

Bi de internetten almayı pek tercih etmiyorum, sence güvenli mi?

Bence gereksiz, 2100'TL, 600'TL ye'de ekran kartı alırsa... 2700'TL oluyor. O fiyata gtx 670 ve i5 3570k ala bilirsin. :D

Mesela ben GTX 560 taktırsam PC'nin icinda GTX 550 Ti var. Onun fiyatını düsmezler mi ?

Öyle bişey yapacaklarını sanmıyorum... Çünkü galiba o bir marka bilgisayar, ve parça değiştirme şansları yok. Kendin alıp kendin takıcaksın, tabi bu durumda gtx 550 de elinde kalıcak.

Hepsiburada yapmıyor fakat Vatan'da yaptırabilirsin. ASUS masaüstü PC, kasasını açıp parça değiştirdiğiniz halde garantisi gitmeyen tek marka PC'dir. Vatan'da farkını ödeyerek parça taktırabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı