İntel Core i5 4670K, Msi Z87-G43 ve Asus Gtx770 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MustafaK, hiç gerek yok. Eğer iade edemiyorsanız Intel sistemi alın. 770 çok güçlü bir kart. Sadece 5-6fps oynuyor aralarında. İlerleyen yıllarda 770'in öne geçeceğini düşünüyorum. Çünkü 9500GT, kendisinden bir kaç nesil sonraki AMD ekran kartlarıyla yarışıyor.

MustafaK, hiç gerek yok. Eğer iade edemiyorsanız Intel sistemi alın. 770 çok güçlü bir kart. Sadece 5-6fps oynuyor aralarında. İlerleyen yıllarda 770'in öne geçeceğini düşünüyorum. Çünkü 9500GT, kendisinden bir kaç nesil sonraki AMD ekran kartlarıyla yarışıyor.
Peki dayanıklılık konusunda intel sistem mi daha iyidir amd sistem mi şu an harbi çok moralim bozuldu amd ekran kartlarının yazılımı kötü diyorlar bilmiyorum sorun olacaksa amd de ben intel tercih ederim sorunsuz kullanmak isterim bu ikisi arasından hangisi daha dayanıklı hagisi daha sorunsuz?

MustafaK, Intel + Nvidia dayanıklılık yönünden fark atar. Ayrıca Nvidia eskise de eskimez. Nvidia AMD'ye göre her zaman daha sorunsuzdur.

MustafaK, Intel + Nvidia dayanıklılık yönünden fark atar. Ayrıca Nvidia eskise de eskimez. Nvidia AMD'ye göre her zaman daha sorunsuzdur.
Hah bu cevap beni biraz da olsa rahatlattı peki benim bir tanıdık bilgisayarcı şimdiye kadar hayatımda iki kez bilgisayar aldım ikisi de odan ve en fazla iki yıl kullandım aldığım kasaların en pahalısı ise 1000 tl idi ben şimdi ondan alsam bilgisayarı her parça onda bir 30 tl falan daha ucuz haliyle daha ucuza gelecek kesem rahatlayacak ama korkuyorum beni kazıklayıp dandik mal veriyordur diye acaba bana dandik mal mı veriyordu yoksa ucuz bilgisayar aldığım için mi çabuk bozuluyordu?

Beni kazıklamıyorsa ondan alacağım bir de bunu anlamanın yolu var mı aldıktan sonra ne takmış diye bakabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı