MSI Z87-G43 sistem toplama

Emrah Akün

Hectopat
Elimde bu parçalar mevcut.

1) VATAN COMPUTER - XIGMATEK - ASSASIN BLACK EDITION TAURO 80PLUS 700W MidT ATX PENCEREL

2) VATAN COMPUTER - MSI - Z87-G43 Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI Anakart - Anakart

3) VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 O.C. GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Yaklaşık 1000 TL limitim var. Gerisini sizler tarafından bilgilenerek toplamak istiyorum. Ultra seviyede değilde orta seviye oyun oynamak niyetim. Yüksek seviye önerilerinize de açığım. Bütçe bu kadar zorlasan 100 TL daha çıkar. Şimdiden teşekürler.

Orta seviye arıyorum demişsin o kart yeterli ekstradan masraf yapmana gerek yok bence. 1, 2 yıl onunla orta seviyenin bir tık üstünde takılıp, ilerde çok iyi bir kart alabilirsin. Gerisini 1000 tl ye toplayacak isen Murat5038'in paylaştıkları olabilir. 1 tb hdd almak yerine güzel bir ssd alırsan oda olabilir bütçeden çalarsın. Bütçen 1200'e felan çıkar ama kral bir şey çıkar ortaya. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekran kartımı alalı çok oldu ondan ekran kartı almak istemiyorum. Yada ileri ki zamanlarda alma planım var. Ekran kartı orta seviye oyunlarda iyi olduğunu düşünüyorum sizce. Seçtiğiniz ürünler tam da alacağım ürünlerdi. Yardımınız için teşekkürler gerçekten böyle bir dayanışmanın olması çok güzel. Ekran kartı tavsiyesi çok iyi olur bütçe olarak şuan bir miktar yok ama şu olursa güzel olur oyunlarda problem olmaz denilen bir erkan kartı istiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı