İntel Core i5 4670K, Msi Z87-G43 ve Asus Gtx770 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MustafaK, kesinlikle öyle bir düşünceniz olmasın. Sadece anakart Z97 yonga setli olabilirdi. Ancak bu size oyunda da normal performansta da bir şey kaybettirmeyecek. Sadece daha yeni olacaktı ve beklediğimiz Broadwell işlemcileri destekleyecekti.

MustafaK, kesinlikle öyle bir düşünceniz olmasın. Sadece anakart Z97 yonga setli olabilirdi. Ancak bu size oyunda da normal performansta da bir şey kaybettirmeyecek. Sadece daha yeni olacaktı ve beklediğimiz Broadwell işlemcileri destekleyecekti.
Anakartı daha almadım ben şu an sadece ekran kartını aldım anakartı z97 yapabiliriz eğer gerekliyse ama bütçemin sınırları epey bi zorlandı gerekliyse yapalım. Benim kafama takılan ise kasa yazdığım Cooler Master kasa iyi mi?

MustafaK, oyun performansı açısından evet. Ancak ben olsam sizin sisteme Z97 Gaming 3 veya 5 ekleyip yoluma devam ederdim. Zaten ekran kartını almışsınız. Ben video çekip render da aldığım için Intel + Nvidia tercihim olur.

MustafaK, oyun performansı açısından evet. Ancak ben olsam sizin sisteme Z97 Gaming 3 veya 5 ekleyip yoluma devam ederdim. Zaten ekran kartını almışsınız. Ben video çekip render da aldığım için Intel + Nvidia tercihim olur.
O sistem daha ucuza geliyor benim de bütçem bayağı zorlandı şu an ama GTX 770 elime geleli 13 gün oldu değiştirsem değişirim herhalde ama intel sistem daha mı kaliteli olur kalite benim için önemli oyunları ultrada oynatır herhalde bu intel sistem eğer öyleyse kalite bakımından da daha iyiyse bunu alalım ama video çekmem sizce ne yapalım?

MustafaK, oyun performansı AMD sistemde daha yüksek olacaktır. 760 ile 770 arasındaki fark gibi, 770 ile R9 290 arasında fark var. Eğer iade edebiliyorsanız seçim size kalmış.

MustafaK, oyun performansı AMD sistemde daha yüksek olacaktır. 760 ile 770 arasındaki fark gibi, 770 ile R9 290 arasında fark var. Eğer iade edebiliyorsanız seçim size kalmış.
Watch Dogs u etkinleştirdim bile değişitirirler mi ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı