Intel Core i5 4690K ve GTX980 Tabanlı 4800 TL'ye PC

biraz mantık
fury x ve i7 4790k bu kadar basit düşünün

kalan bütceyle diğer malzemeler

Daha kart çıkmadı. Vatanda ki de Sapphire'ın referans tasarımı. Çıksın, harbiden söylendiği kadar iyiyse zaten Nvidia fiyat kırmak zorunda kalır. Zaman sistem toplama zamanı değil. Arkadaş sorunca bütçeye göre, bugünün durumuna göre ve en önemlisi konu başlığına göre yazdık. :) Yoksa mantık var...

Şimdi. Şöyle birşey var elden alacağım ve fiyat oynaması oluyor ayrıca klavye kulaklık monitör alıcam yanında bunlarda bütçeye dahil

UP

UP

Lütfen biri yaralı şekilde yardım etsin
UP

Suicmez ve Furkan Küçük. 970 ve i7 4790k çok gereksiz. eğer arkadaş render işiyle uğraşmıyorsamoyunlar için i5 4690k gayet yeterlidir. ve oyun bilgisayarlarında işlemciye değil ekran kartına yatırım yapılır.

Şimdi. Şöyle birşey var elden alacağım ve fiyat oynaması oluyor ayrıca klavye kulaklık monitör alıcam yanında bunlarda bütçeye dahil

UP

UP

Lütfen biri yaralı şekilde yardım etsin
UP

2 tane arkadaş sana sistem önerisi yapmış. Hiç bir yorum harcamadan up yazıp duruyorsun. Sistemi biz mi alacağız sen mi?

2 tane arkadaş sana sistem önerisi yapmış. Hiç bir yorum harcamadan up yazıp duruyorsun. Sistemi biz mi alacağız sen mi?

arkadaşlar tam olarak yazıları okumamışlar onun içinde klavye ve kulaklık + monitör olacak onun için cevap vermeden devam ettim çünkü bu pazar alınacak sistem normalde dizdikleri sistem çok iyi o konuda sıkıntı yok

UmutAltnts Bütcem Normalde 5200 Civarı fakat elden alacağım için fiyatta oynamalar olacak 5000 lik sistemde dizilebilir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı