Çözüldü Intel Core i5 6600K ve GTX 1070 macOS uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Boğaç Ülker

Hectopat
Merhabalar.
Yoğun şekilde Adobe CC programlarını kullanmamdan ötürü evimde ana kullandığım bilgisayara macOS kurulumu yapıp iş kısmını tamamen oraya taşıyıp oyunlarımı Windows üstünden oynamaya devam etmek istiyorum. Mojave için beklemek mi mantıklı olur yoksa High Sierra kurulumu müsaitse yapılabilir mi?
Sistem Özellikleri:
Intel Core İ5 6600K
ASUS Maximus VI Hero
ASUS GTX 1070 STRIX
2 TB + 256 SSD
16 GB DDR4
Yapmak istediğim dual boot bu arada kafa karışıklığı olmasın. Hem Windows hem de macOS çalıştırmak istiyorum bilgisayarımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Boğaç. Eskiden bir üyeliğin vardı sanırım, oradan hatırlıyor gibiyim :)

Sistem macOS uyumlu. Kullanabilirsin. Lakin Hackintosh'tan alacağın performansın daha fazlasını Windows'tan da alabilirsin zaten. Final Cut kullanmak istiyorsan durum farklı elbette.

Doğrudur, fi tarihinde forumun eskilerindendik :)
Hem Final Cut kullanmak istiyorum, hem de ofiste Mac'e alıştıkça evde de iş için aynı ekosistemde devam etmek istiyorum. Malum Apple'dan bir şey almak istesek ateş pahası artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı