Intel Core i5-8250U laptopta Valorant kasıyor

Akkoistaken

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 Intel Core i5-8250U işlemci Intel UH0D Graphics 620 ve 4 GB RAM laptop ile Valorant giriyorum kasıyor RAM 8 GB yükseltsem ve Windows 10'a düşürsem düzelir mi yoksa işlemci ile ekran kartı yetersiz mi?

Windows 11 Intel Core i5-8250U işlemci Intel UH0D Graphics 620 ve 4 GB RAM laptop ile Valorant giriyorum kasıyor RAM 8 GB yükseltsem ve Windows 10'a düşürsem düzelir mi yoksa işlemci ile ekran kartı yetersiz mi?

İşlemciniz yeterli fakat ekran kartı ve RAM bana yetersiz gibi geldi. Eğer bilgisayarın orijinali Windows 10 ise dönmeyi deneyebilirsiniz.

RAM ve ekran kartı yetersiz kalıyor olabilir. İşlemci bence yeterli, yaklaşık 1 yıl önce o işlemciyle R5 M330 ekran kartıyla 60 FPS üzeri performans almıştım. Windows 10'a dönünce de bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum.

SSD mi kullanıyorsunuz HDD mi? Bu konuda çok büyük tecrübelerim var. Sizin bilgisayarınızdan kötü bilgisayara sahip bir arkadaşım vardı. SSD taktırdım bi tane kasmadan oynamaya başladı. Ekran kartınız da bi tık elverişli değil. Onun dışında ram bir tık bana da düşük geldi.

Geri
Yukarı