Intel Core i7 12700K sıvı soğutucu önerisi

Lrne

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba işlemciye uygun sıvı soğutma önerisi istiyorum. Kullandığım kasa NZXT H7 Flow modeli; NZXT H7 Flow - CM-H71FW-01 - ATX Mid-Tower Oyun Bilgisayar Kasası - Ön USB-C Bağlantı Noktası - File Ön ve Temperli Cam Yan Parça - Su Soğutma için Ready - Beyaz : Amazon.com.tr

Düşündüğüm modeller bunlar;

Sitesinde 360 Mm'ye kadar radyatör desteği olduğunu söylüyor. Son attığım sıvı soğutucuyu oldur da alırsam sıkıntı çıkmaz sanırım değil mi?

Toplayacağım sistem;
Intel Core i7 12700K.
MSI Pro Z690-A
NZXT H7 Flow.
EVGA 3070 Ti.
EVGA supernova 850W.

Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa üst ve ön panele 360mm uyumlu. Bütcenizde sıkıntı yoksa alabilirsiniz. Şahsen kendim 12600kf kullanıyorum. Cooler Master ML240L kullanıyorum ve fanları stabil 900Rpm yaptım. Cooler Master Cryofuze termal macun sürdüm. Sıcaklıklar gayet iyi. Bütçem yetseydi daha renkli bir şeyler alabilirdim :p

Kasa üst ve ön panele 360mm uyumlu. Bütcenizde sıkıntı yoksa alabilirsiniz. Şahsen kendim 12600KF kullanıyorum. Cooler Master ML240l kullanıyorum ve fanları stabil 900RPM yaptım. Cooler Master Cryofuze termal macun sürdüm. Sıcaklıklar gayet iyi. Bütçem yetseydi daha renkli bir şeyler alabilirdim :p

Merhaha hocam konuyu hortlatmış oluyorum ama i7 12700K işlemciyi galahad 240mm soğuturmu.

Yeni konular

Geri
Yukarı