Intel Core i7-4770K Pc Sistemi

Yekta Özdemir

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum. Ben araştırmalara şimdiden başladım sistemi Haziran ayında alabilirim.

Sistemin kullanım amacı:
  1. Visual Studio, Eclipse, Adobe Creative Suite gibi programları sorunsuz çalıştırmalı. Programlama öğrencisi olduğum için hızlı işlem gücü ve kısa derlenme süreleri benim için önemli.
  2. Battlefield 4 ve StarCraft 2 oyunlarını yüksek ayarlarda oynayabilmeliyim.

Sistemin çekirdeğini alacağım monitör etrafında kurmayı düşünüyorum.
:D

Monitör:
Amazon.com: ASUS PB278Q 27-Inch WQHD LED-lit PLS Professional Graphics Monitor: Computers & Accessories

Ürünlerin hepsini Amazon'dan satın almayı düşünüyorum. Buraya ya akrabam getirecek yada kargo ile gönderilebilir. Hangisi daha uygun fiyata olur bilmiyorum ama Türkiye'de bu sistemi daha yüksek fiyattan toplanılacağını düşünüyorum.

Öneri, değiştirme her şey yapabilirsiniz.

Ağır olan parçaları Türkiye'den almak istiyorum, taşıma zorluluğu yaşanmaması için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programla yapacaksan SSD şart :) Battlefield 4 yazana kadar sistemin fazla bir miktar tutacağını sanmıyordum ama Battlefield 4 yazdıkdan sonra sadece ekran kartına en az 1000TL ayırmalısın :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı