Çözüldü Intel Core i7 7700K ve GTX 1070 tabanlı sisteme macOS High Sierra kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Proudv2

Hectopat
Daha fazla  
Size bir konuda danışmak istiyorum. Bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum. Acaba bu sistem özellikleri ile mümkün mü? Diyelim ki yükledik iyi bir performans alabilir miyim? Son olarak da sistem özelliklerimin uyumluluğunu kontrol edebileceğim bir site bir program gibi bir şey var mı? Şimdiden herkese teşekkür eder iyi Sosyal'ler dilerim.

• H170 Pro Gaming
  • Intel Core i7 7700K
  • Asus Strix GTX 1070
  • 32 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Oldukça güzel bir sistem olur Claus'da dediği gibi High Sierra deneyebilirsiniz. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Sitemin uyumlu, High Sierra kurabilirsiniz. Gayet de iyi performans alırsınız.
macOS High Sierra 10.13.4 İmajı
Peki son olarak eklemek istediğim bir şey var. Vermiş olduğunuz linki kontrol ettim fakat şuan benim sistemimde Windows 10 kurulu SSD'de. Hard diskten belli bir alan ayırıp kurmam mümkün mü ? Windows'u silmeden işlem yapma şansım var mı ?

Benim BIOS ayarlarımda;
EHCI Hand-off / xHCI Hand-off: Enable olarak ayarlayın.
xHCI Mode: Smart Auto
Bu seçenekler yok ? Heryere baktım ama bende böyle bir seçenek yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı