Intel Core Quad Q9400 alınır mı?

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  

Sizce alınır mı? Sistemi sıfırdan toparlamaya çalışıyorum, forumdan bir dostumdan da HD6390 alıp 8 GB DDR2 veya DDR3 sistem toplamak istiyorum. İlgimi çok çekiyor yoksa daha performanslı bir laptop var zaten. İyi sosyaller.

@Yener K.

Sizce alınır mı? Sistemi sıfırdan toparlamaya çalışıyorum, forumdan bir dostumdan da HD6390 alıp 8 GB DDR2 veya DDR3 sistem toplamak istiyorum. İlgimi çok çekiyor yoksa daha performanslı bir laptop var zaten. İyi sosyaller.

@Yener K.

LGA 775'in güzel işlemcilerindendir alabilirsiniz.

Q serisi almışken en az Q9550 alın derim, Sahibinden'de GET ile satan bir satıcıdan alabilirsiniz. Q9400 ile aralarında cidden performans farkı var.

Q serisi almışken en az Q9550 alın derim, Sahibinden'de GET ile satan bir satıcıdan alabilirsiniz. Q9400 ile aralarında cidden performans farkı var.
Hocam tam bir trafo olyor :) Anakart eksiğim var ayrıca. En fazla 200 TL civarına çıkabilirim. 9550'ler oldukça yüksek.

Bu nasıl? Forumdan 200TL hocam.

Hocam tam bir trafo olyor :) Anakart eksiğim var ayrıca. En fazla 200 TL civarına çıkabilirim. 9550'ler oldukça yüksek.

Bu nasıl? Forumdan 200TL hocam.
O işlemci trafo ise benimki nükleer santral heralde :D 220 watt çektiriyorum :D

Hocam tam bir trafo olyor :)

Hayır hocam TDP aynı :) Sadece çarpan sayısı ve önbellek farkı var Q9550'nin. Q9400 - GT730 - 4 GB RAM ile Valorant'ta 900P düşük ayarlarda 30FPS civarı alırken Q9550'ye geçtikten sonra 70FPS falan almaya başlamıştım mesela, fark ettiriyor yani.

Geri
Yukarı