Intel dualband 3165 Driver

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
Windows 7 dualboot yaptım. Çoğu Driver'ler yok. İnternete bağlanamıyorum, ethernet algılamıyor. İnternet kartım Intel dualband 3165.
USB algılamıyor kurarken HDD'ye kurdum USB algılamadı yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu sürücüyü indir, ardından sürücü kurulum için kendini klasöre çıkarttığında Aygıt Yöneticisine git ve çıkartılan klasörden INF dosyasını kullanarak yükleme yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu sürücüyü indir, ardından sürücü kurulum için kendini klasöre çıkarttığında Aygıt Yöneticisine git ve çıkartılan klasörden INF dosyasını kullanarak yükleme yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 7 3165
Ve bende driek görmüyor :)

Evet, o sürücü paketinin içinde Windows 7 AC-3165 sürücüsü var. Ve evet, Dual boot kullandığın üzere diğer işletim sisteminden indirip ortak disk alanına atabilirsin.

Başka itirazın? :)

Diğer donanımların neler?

Ek olarak, Windows 7 sürücü paketi de ayrıca burada. Denemek istersen tabii...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı