Intel E5700 Call of Duty Modern Warfare 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

hardzzz

Decapat
Daha fazla  
Selamın aleyküm işletim sistemim Call of Duty Modern Warfare 2'yi kaldırır mı? Kaldırırsa kasma falan olur mu bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 42
Kaldıracağını zannetmiyorum.
Farz edelim ki kaldırıyor. Büyük bir ihtimalle oyununuz çok kasar. Sistem özellikleriniz sanki biraz yetersiz kalıyor. Bunu dediğim için kusura bakmayınız.
Hayırlı Ramazanlar.
Farz edelim ki kaldırıyor. Büyük bir ihtimalle oyununuz çok kasar. Sistem özellikleriniz sanki biraz yetersiz kalıyor. Bunu dediğim için kusura bakmayınız.
Hayırlı Ramazanlar.

Kaldırır, oyunun sistem gereksinimleri düşük.
  • OS: Microsoft Windows XP or Windows Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
  • Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
  • DirectX®: Microsoft DirectX(R) 9.0c
  • Hard Drive: 12GB of free hard drive space

Çok üzgünüm. Ben MW2 Remastered versiyonuna göre yazmıştım. Yeniden özür dilerim.

Kaldırır, oyunun sistem gereksinimleri düşük.
  • OS: Microsoft Windows XP or Windows Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
  • Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
  • DirectX®: Microsoft DirectX(R) 9.0c
  • Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Hocam linki varsa bana atar mısın?

Ben Ati x1550 1 GB ile oynuyordum eskiden. Ekran kartını yanlış hatırlıyor olabilirim ama sizinkinden kötüydü kesinlikle. İşlemcim ise yaklaşık aynıydı. 1024*768 çözünürlükte oynadığımı söyleyeyim bu arada. FPS kaçtı hiç bilmiyorum.

Ha, Modern Warfare 2 Remastered hakkında konuşuyorsak çalıştırmaz tabii :)

Çok üzgünüm. Ben MW2 Remastered versiyonuna göre yazmıştım. Yeniden özür dilerim.

Hocam linki varsa bana atar mısın?

Sistem gereksinimleri Steam'de yazar, eğer onun linkini sorduysanız:

Ben Ati x1550 1 GB ile oynuyordum eskiden. Ekran kartını yanlış hatırlıyor olabilirim ama sizinkinden kötüydü kesinlikle. İşlemcim ise yaklaşık aynıydı. 1024*768 çözünürlükte oynadığımı söyleyeyim bu arada. FPS kaçtı hiç bilmiyorum.

Ha, Modern Warfare 2 Remastered hakkında konuşuyorsak çalıştırmaz tabii :)

Sistem gereksinimleri Steam'de yazar, eğer onun linkini sorduysanız:

Normal torrent olarak indiriceğim. Yani kesin kasma falan olmaz değil mi :) ? Veya bu işlemciye göre Call of Duty serisinden hangisi uygun olur? :)

Geri
Yukarı