Intel G41 Express Chipset Minecraft çalıştırmıyor

cokl

Centipat
Yer
Bilgisayar
Daha fazla  
Intel G41 Express Chipset'te Minecraft çalıştıramıyorum driver'im güncel. Zaten oynayacağım bir Minecraft onun için ekran kartı almak istemiyorum lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işini görebilir bende çalıştı.
Tamam deneyeceğim ama şimdi değil, müsait değilim. Daha sonra deneyeceğim .)

Benim bilgisayarımda G41 Express chipset ekran kartı var şimdi sizin dediklerinizi yaptım olmadı başka çözüm yolu var mı?

Şimdi çözüm yolu olarak şu var ama tam çözüm değil. Öncelikle BIOS'tan ekran kartına ayrılan hafızayı 256 GB veya Max dvmt olması lazım bu ayara çekin sonrasında Windows üzerinden nihai moda alın. İşlemciye bir miktar OC yapın. Çoğu soğutucu ile güzel OC imkanı var. Eğer stok soğutucu varsa 266FSB işlemci 333 FSB'ye kadar çıkabiliyor. Bu şekilde OC yapmayı deneyin. Faydası oluyor. Sonra sanal RAM ekleyin. Bu adımlardan sonra açılabilmesi lazım. Oyun içinde ise ayarları en düşüğe alın. Oyun oynanılabilecek seviyeye gelir diye tahmin ediyorum.

Eminim.

Bu video size yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğimi yapsanız belki düzelecek ama yapmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz.
ben o dosyaya girdiğimde PSIS ve Display dosyaları karşıma çıkıyor ama adam bu çıkan dosyalaradan başka bir dosyada işlem yapıyor

Geri
Yukarı