Intel G41 Win 8.1 driver yüklenmiyor

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, benim ekran kartım yok anakartı kullanıyorum. Windows 7 ama Windows 8'e geçtiğimde driver kurulmuyor. Driver pack yüklüyorum olmuyor ekran kartım Intel G41 Express chipset, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Arkadaşlar selam, benim ekran kartım yok anakartı kullanıyorum. Windows 7 ama Windows 8'e geçtiğimde driver kurulmuyor. Driver pack yüklüyorum olmuyor ekran kartım Intel G41 Express chipset, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Ben Windows 10 üzerinde Windows XP sürücüsünü kurabiliyorken sizin 8.1'de kuramamanızın sebebi işletim sistemi tam desteklemediğinden olabilir. kesin bir şey söyleyemem. Ama Windows 10 üzerinden kurdum ve çalışıyor sizde Windows 10 üzerinden deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Emin misiniz? Bu ekran kartını (daha doğrusu onboard) kullandınız mı da söylüyorsunuz.

Benim şu anda kullandığım sistem bu ve üstte gönderdiğim sürücü Windows 10 üzerinde çalışıyor.

Kendim Windows 10'da Intel 4 Mobile Express chipset family kullanıyorum setup.exe üzerinden kuramazsınız sürücüyü aygıt yöneticisinden kuruluyor bir yöntemi var onun. Evet onboard kullandım Intel® 945gz Express, Intel® 4 series Express chipset, Intel® G31,Intel® G41 bunları kullandım.

Son düzenleme:
Kendim Windows 10'da Intel 4 Mobile Express chipset family kullanıyorum setup.exe üzerinden kuramazsınız sürücüyü aygıt yöneticisinden kuruluyor bir yöntemi var onun.

Yoo ben gayet de setup üzerindne kurabiliyorum. Şu anda yüklü driver ama ekran kartı takılı olduğu için şu an için gösteremiyorum size. Ama kurulabiliyor.

Kendim Windows 10'da Intel 4 Mobile Express chipset family kullanıyorum setup.exe üzerinden kuramazsınız sürücüyü aygıt yöneticisinden kuruluyor bir yöntemi var onun. Evet onboard kullandım ıntel® 945gz Express, ıntel® 4 series Express chipset, ıntel® G31, ıntel® G41 bunları kullandım.

Ama ben yine de kurulu olduğuna dair not defterinde bile olsa kanıt buldum.

Screenshot_2021-12-25-14-49-25-135_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoo ben gayet de setup üzerindne kurabiliyorum. Şu anda yüklü driver ama ekran kartı takılı olduğu için şu an için gösteremiyorum size. Ama kurulabiliyor.

Ama ben yine de kurulu olduğuna dair not defterinde bile olsa kanıt buldum.Eki Görüntüle 1251181

Ben kuramadım setup.exe üzerinden o yüzden aygıt yöneticisinden kurdum şimdi onun videosunu atarım. Microsoft sürücüsü ile bir şey yapılmıyor o yüzden Intel sürücüsü kuruyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir şey yapılmıyor derken oyunlarda sorun oluyor.

Geri
Yukarı