Intel G41 Win 8.1 driver yüklenmiyor

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, benim ekran kartım yok anakartı kullanıyorum. Windows 7 ama Windows 8'e geçtiğimde driver kurulmuyor. Driver pack yüklüyorum olmuyor ekran kartım Intel G41 Express chipset, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Merhaba. Konuya açıklık getireceğim.
Intel G41 Express Chipset varsa Windows 8.1'de asla Minecraft oynayamazsınız. Bunu emin olarak diyorum çünkü yıllardır bu ekran kartını kullanıyorum. Aygıt yöneticisinden kurduğunuz sürücü Minecraft oynatmaz. Minecraft oynatması için şu linkteki sürücünün yüklenmesi lazım ve bu sürücü Windows 8.1'i desteklemiyor.
Arkadaşlar ben de sırf bu yüzden Windows 7 kurdum. Kesin olarak tekrardan söylüyorum ki Windows 8.1 ve Windows 10'dan Minecraft oynayamazsınız. Bunu emin olarak diyorum çünkü yıllardır bu ekran kartını kullanıyorum.
Yani uzun lafın kısası bu GPU ile minecraft oynamak istiyorsan Windows 7 kurmalısın. Tavsiyem diskin bir bölümüne 8 bir bölümüne Windows 10 kur.
Bu arada bilgisayarın masaüstü mü?

Intel G41 Express chipset varsa Windows 8.1'de asla Minecraft oynayamazsınız. Bunu emin olarak diyorum çünkü yıllardır bu ekran kartını kullanıyorum. Aygıt yöneticisinden kurduğunuz sürücü Minecraft oynatmaz. Minecraft oynatması için şu linkteki sürücünün yüklenmesi lazım ve bu sürücü Windows 8.1'i desteklemiyor.
Arkadaşlar ben de sırf bu yüzden Windows 7 kurdum. Kesin olarak tekrardan söylüyorum ki Windows 8.1 ve Windows 10'dan Minecraft oynayamazsınız. Bunu emin olarak diyorum çünkü yıllardır bu ekran kartını kullanıyorum.
Yani uzun lafın kısası bu GPU ile Minecraft oynamak istiyorsan Windows 7 kurmalısın. Tavsiyem diskin bir bölümüne 8 bir bölümüne Windows 10 kur.

Yani foxcoon G41 mxe anakartı varsa masaüstüdür herhalde.

Ama söylediğin iyi oldu. Minecraft için özel sürücü ihtiyacı olduğunu bilmiyordum. Gerçi şu an sürücü sorunu çıkarsada ekran kartı var G41'e ihtiyaç duymuyorum.

Ama söylediğin bilgiler çok değerli. Arkadaş denemeli bu yöntemi bence.
Sonradan baktım aslında sürücü aynı gibi duruyor. Detaylı inceleyeceğim şimdi.
Intel G41 Express chipset varsa Windows 8.1'de asla Minecraft oynayamazsınız. Bunu emin olarak diyorum çünkü yıllardır bu ekran kartını kullanıyorum. Aygıt yöneticisinden kurduğunuz sürücü Minecraft oynatmaz. Minecraft oynatması için şu linkteki sürücünün yüklenmesi lazım ve bu sürücü Windows 8.1'i desteklemiyor.
Yani uzun lafın kısası bu GPU ile Minecraft oynamak istiyorsan Windows 7 kurmalısın. Tavsiyem diskin bir bölümüne 8 bir bölümüne Windows 10 kur.

Senin gönderdiğim driver ile diğer denettirdiğimiz driver çalışmamıştı.
Galiba 8.1 de denettirmiştik. Ama ben Windows 10 üzerine bu sürücüyü kurmuştum aslında.

Yani foxcoon G41 mxe anakartı varsa masaüstüdür herhalde.

Ama söylediğin iyi oldu. Minecraft için özel sürücü ihtiyacı olduğunu bilmiyordum. Gerçi şu an sürücü sorunu çıkarsada ekran kartı var G41'e ihtiyaç duymuyorum.

Senin gönderdiğim driver ile diğer denettirdiğimiz driver çalışmamıştı.
Galiba 8.1 de denettirmiştik. Ama ben Windows 10 üzerine bu sürücüyü kurmuştum aslında.

Bence o aygıt yöneticisinde nasıl yapacağını anlamadı sordum anlatabilirim diye ama cevap vermedi.
Minecraft oynamadığım için bilemiyorum tabii driver desteğini.

Bence o aygıt yöneticisinde nasıl yapacağını anlamadı sordum anlatabilirim diye ama cevap vermedi.
Minecraft oynamadığım için bilemiyorum tabii driver desteğini.

Doğru söylüyorsun. Şahsen bende Minecraft oynamadım yardım edemiyorum o konuda. Ama driver normal şekilde yüklenmesi lazım. Galiba bir sorun olmadan kuruluyor ama Minecraft'a giremediği için olmuyor zannedebilir.

Ama senin gönderdiğin driver yine de işime yarayacak. Çünkü en son sürümü bulamıyordum buldum senin sayende.

Teşekkür ederim. :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı